Wyłoniliśmy Animatorów i Animatorki Ekspertów w tegorocznej edycji programu Aktywna Szkoła !

Zakończyliśmy proces naboru Animatorów Ekspertów w obecnej edycji programu Aktywna Szkoła. Otrzymaliśmy ponad 200 zgłoszeń, więc wybór nie należał do łatwych. Wyłoniliśmy 64 osoby, które pomogą nam współtworzyć Akademię Sportu Powszechnego w 2024 roku.

Gratulujemy osobom, które zostały wybrane do grona Animatorów Ekspertów!

Poniżej prezentujemy listę zakwalifikowanych do grona Animatorów Ekspertów:

Wkrótce wyłonieni Animatorzy Eksperci otrzymają na swoje skrzynki e-mail pierwsze informacje organizacyjne.

Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali swoje zgłoszenie i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych projektach organizowanych w ramach programu Aktywna Szkoła.

Dodatkowe informacje uzyskać pod adresem e-mail: akademia@aktywnaszkola.pl

Akademia Sportu Powszechnego jest organizowana przez Fundację Orły Sportu z siedzibą w Pucku, w ramach programu Aktywna Szkoła, który jest finansowany ze środków budżetu państwa, ogłoszonym i nadzorowanym przez Ministra Sportu i Turystyki.