Startuje Akademia Sportu Powszechnego. Dołącz do grona Animatorów / Animatorek Ekspertów !

Wraz ze startem programu “Aktywna szkoła” swoje działanie rozpoczyna także Akademia Sportu Powszechnego, której zadaniem będzie m.in. dbanie o rozwój kompetencji osób prowadzących zajęcia, tworzenie przestrzeni do współpracy, inspiracji, wymiany  wiedzą oraz upowszechnienia najlepszych praktyk i doświadczeń między prowadzącymi zajęcia.

W związku z tym już dziś ogłaszamy nabór na Animatorki i Animatorów Ekspertów Akademii Sportu Powszechnego. Celem naboru jest wyłonienie grupy 64 osób spośród prowadzących zajęcia w ramach programu Aktywna Szkoła, którzy zostaną zaangażowani w współtworzenie Akademii Sportu Powszechnego poprzez m.in.:

1. Uczestnictwo w pracach ogólnopolskiej sieci Animatorów Ekspertów,
  2. Współpracę przy organizacji Lokalnych Akademii Sportu Powszechnego,
  3. Współpracę przy tworzeniu treści do e-Akademii Sportu Powszechnego,
  4. Współpracę przy organizacji wydarzeń sportowych w ramach programu “Aktywna szkoła”.

Nabór rozpoczyna się 26 kwietnia 2024 roku
Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się 17 maja 2024 roku, o godzinie 23:59

Sprawdź regulamin i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod poniższym linkiem

Osoby, które zostaną wybrane do grona Animatorów i Animatorek Ekspertów spotkają się na pierwszym spotkaniu szkoleniowym w dniach 11 – 13 lipca w Warszawie.

Regulamin naboru jest dostępny – TUTAJ

Dodatkowe informacje na temat nabór można uzyskać pod adresem e-mail: akademia@aktywnaszkola.pl

Nabór do Akademii Sportu Powszechnego jest organizowany przez Fundację Orły Sportu z siedzibą w Pucku, w ramach programu Aktywna Szkoła, który jest finansowany ze środków budżetu państwa, ogłoszonym i nadzorowanym przez Ministra Sportu i Turystyki.