Fundacja Orły Sportu realizatorem krajowym Programu Aktywna Szkoła!

W dniu 26.03.2024r. Minister Sportu i Turystyki rozstrzygnął nabór wniosków na realizację Programu Aktywna Szkoła, przyznając dofinansowanie w wys. 260 mln zł Fundacja Orły Sportu – realizatorowi krajowemu Programu. Zadaniem Fundacji będzie rekrutacja osób prowadzących zajęcia sportowe w ramach Programu oraz realizacja innych działań w nim określonych.

„Jako Fundacja Orły Sportu dziękujemy za zaufanie i powierzenie naszej Fundacji tak ważnego zadania. Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie będziemy dokładać wszelkich starań, aby Program Aktywna Szkoła stał się realnym wsparciem Polek i Polaków, szczególnie dzieci i młodzieży, w zakresie aktywności fizycznej oraz lepszej jakości życia” – podkreśla prezes Fundacji Orły Sportu, Rafał Wosik.

Cieszymy się mogąc kontynuować naszą misję i zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz obserwowania naszych Social Mediów.